PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 317
ocen
7,2 10 1 4317
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni

kontynuacja

ocenił(a) serial na 8

Serce pęka, kiedy robią dobry serial oraz go przerywają, mam wizję na jakieś pięć sezonów w przód, oni nie zrobili nawet drugiego. Niestety.

ocenił(a) serial na 2
shadysem

Ahahhahahaha, dobry serial?

ocenił(a) serial na 8
littleirony

Na właśnie taki miałam ochotę wtedy :D

littleirony

gusta są różne... Mi osobiście się podobał, spełnił swoją rolę w 100%. Wciągnął mnie i dał mi masę radochy. A niby po co innego są tworzone seriale? Wiadomo, że dla kasy, ale żeby kasę zarabiały, potrzebni są widzowie...Tu nie było, gdyż zbyt wiele osób zaczęło ostatnio brać za punkt honoru rozbijać każdy serial na czynniki pierwsze zabijając tym samym "magię filmu". To tak jakby analizować każdą książkę i krytykować, bo tu byłoby lepsze słowo, tu autor pisał staromodnym językiem, fe, a tu bohater jest jakiś miałki (i nie ważne, że może właśnie taki miał być). Skąd u ludzi ten przymus perfekcji?

ocenił(a) serial na 2
aleera89

Oczywiście, że wszystko jest kwestią gustu, jednak uświadamianie widza ma na celu wypracowywanie lepszych standardów. Wynikiem tego będzie między innymi lepsza jakość rodzimych produkcji. Dlatego trzeba wyczulać oglądających na jakość scenariuszy (która tutaj nie trzymała się kupy), przedstawienie postaci (które miały słabe motywacje, cechy charakterystyczne), jakość aktorstwa (nie skomentuje głównej postaci kobiecej), charakteryzację (sztuczność tatuaży jest okropna) czy efekty specjalne (dramat!) i wiele, wiele innych.
Moim zdaniem usunięcie serialu nie jest skutkiem tego, że wiele osób zaczęło rozkładać serial na czynniki pierwsze, tylko tego, że był po prostu SŁABY. Oglądalność spadała nie dlatego, że nie wszystkim przypadł do gustu, ale dlatego, że był kiepski. Trzeba się z tym pogodzić. Gdyby był chociaż trochę dobrze zrobiony to przyjąłby się bez problemu, wpisując się w dużą rzeszę seriali dla nastolatków takich jak "Pamiętniki Wampirów", "Plotkara" i wiele, wiele innych, które mają niedociągnięcia fabularne, aktorskie, ale są chociaż dobrze wyglądają i nie rażą w oczy. Tutaj zabrakło wszystkiego, chociaż sama historia może i miałaby potencjał.

A co do dążenia do perfekcji — nie rozumiem ludzi, którzy to negują. To wiążę się z brakiem ambicji i współczuje takiego podejścia, to bardzo źle świadczy o człowieku. Zapewniam, że można oglądać lekkie filmy i seriale rozrywkowe, które są dobrze zrobione oraz mają pewien poziom. One naprawdę istnieją!

Nie chce dalej prowadzić tej dyskusji. Zachęcam jednak do poszerzania horyzontów zarówno filmowych jak i serialowych!
Pozdrawiam

littleirony

Serialu nie widziłem dlatego nie ustosunkuję się. Niemniej komentarz ułatwił mi podjęcie decyzji, czy zacząć go oglądać. W odróżnieniu od wielu nic nie wnoszących komentarzy na jakie natrafiam przeszukując opinie dot. innych produkcji. Zgadzam się, że w zalewie dobrych serialii szkoda czasu na przeciętność. Może trochę za sarkastyczna i emocjonalna, ale dobra, merytoryczna wypowiedź, dzieki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones